Britton 2Way grupp 0, I, II on turvaline, mugav ja praktiline tool lapsele alates sünnist.

Populaarne turvatool on äsja poodidesse jõudnud ning võrreldes eelmise mudeliga oluliselt täiendatud. Tooli võib kasutada nii seljaga (alates sünnist) kui näoga (alates 9kg) sõidusuunas kasutamiseks.  Sellel on väga pikk kasutusaeg ning tool kasvab koos lapsega.

Alates sünnist kasutamiseks on toolil ekstra lisakalle beebile seljaga sõidusuunas kasutamiseks. See on üks kindel fikseeritud asend, mida saab kasutada maksimaalselt kuni 10 kg. Seejärel tuleb tool keerata näoga sõidusuunda. Näoga sõidusuunas kasutamiseks on toolil 3 erinevat seljatoe kallet, muutes selle kasutamise väga mugavaks. Pikkadel sõitudel saab laps rahulikult magada.  Vastsündinute olemise teeb eriti pehmeks ja mugavaks ekstra beebisisu, mida on hiljem võimalik eemaldada.

Võrreldes eelmise mudeliga saab uuel 2Way toolil peatoe kõrgust reguleerida. Tänu sellele saab tooli ka kauem kasutada. Lisaks pakuvad sügavad ja kõrged küljed parimat kaitset külglöögi korral.  Tooli katteriie on kvaliteetsest materjalist ning seda on lihtne eemaldada ja pesta.

Sobib kasutada 3-punkti automaatsete turvarihmadega varustatud (vastavuses ECE R16 regulatsioonile) autos.

Britton 2Way turvatool, grupp 0+1 vastab Euroopas kehtivatele nõuetele ECE R 44/04. Sertifikaadi väljastanud organisatsioon NSAI Holland, kinnituse number E24 44R-040093.

HIND 85.90.- 

Osta kohe veebipoest: http://pood.britton.ee/tooted/Turvatoolid-2923/britton2wayturvatoolgrupp012-27437.html