Bruno pere / Bruno, Paula, Mati - 3-pakk

0,00 €
Laos
Laokood
L1105

Tee endale oma Bruno pere: Bruno, ema Paula ja isa Mati - pakend sisaldab kujude tegemiseks vajalikku voolimisvaha ja silmi.

Pehme, puhas, painduv. 
Õhu käes kõvastuv. 
Ei vaja küpsetamist, väga kerge, ei ole toksiline.

  • Info
  • Lisainfo

Lotte Super Dough voolimismass toob lastele tundide viisi loomingulist rõõmu. 

Komplektis: värvilised voolimisvahad (igale tegelasele omad iseloomulikud värvid); 6 x liikuvad, tagant kleepsuga silmad; vurrud ja piltidega voolimisjuhend.

Kujunditel tuleb lasta segamatult kuivada 24h, suurematel kujunditel võib kuivamine kesta kauem. Suurte kujundite kuivamisel jälgi, et õhk pääseks ligi igalt poolt.

Et voolimismass säiliks pehme, sulge see alati peale mängimist hermeetiliselt topsi. Hoiusta jahedas. Voolimismassi pehmuse taastamiseks võid lisada sellele tilga vett.

Super Dough  tootesarjas on üle 800 erineva tegelaskuju. Iga tegelaskujuga on kaasas põhjalik illustratiivne juhend,  mille abil valmistada tõelisi meistriteoseid. Super Dough on eriti kerge (4 korda kergem kui tavaline voolimismass) ning elastne, mis lausa põrkab nagu kummipall.  Kui  voolitud kujund on  täielikult kuivanud,  saab  Super Dough materjali üle värvida.

Kui tavaline voolimismass sisaldab nisu ja võib tekitada allergiat, siis Paulinda voolimismassid on allergeenide- ning gluteenivabad. Samuti baseeruvad Paulinda massid veel. See tähendab aga, et voolimismasse saab uuesti kleepuvaks muuta, ka isegi  siis, kui  vaha on täiesti ära kuivanud vahepeal.

Hoiatus! Ei ole sobiv alla kolme aastastele lastele, kuna on oht pisiosade tekkeks.  Pisiosade allaneelates tekib lämbumisoht.

Lisainfo
Laokood L1105
Bränd Lotte
Palun oota...