x

Britton Ülemiste kauplus

Suur-Sõjamäe 4, Tallinn

T: 6043384

E: ulemiste@britton.ee

E-P 10 - 21

Britton Narva kauplus

Tallinna mnt 33, Narva

T: 3540099

E: narva@britton.ee

E-R 10 - 19

L 10 -16

P suletud

Holle beebiõli 250 ml

6,90 €
Laos
Ainult 1 alles
Laokood
305151

Orgaaniline beebiõli on väga oluline osa lapse menüüst, et aidata kaasa vajalike toitainete omistamisel ja lapse seedimisele (vähendab gaasivalusid).

Alates 4. elukuust

  • Info
  • Lisainfo
  • Arvustused
  • Saadavus poodides
  • Seotud postitused

Orgaaniline beebiõli on väga oluline osa lapse menüüst, et aidata kaasa vajalike toitainete omistamisel ja lapse seedimisele (vähendab gaasivalusid). Soovitame lisada 1-2 tl õli igale toidukorrale (nt. pudrud, puuvilja- ja juurviljapüreed).

Holle on Euroopa üks vanimaid beebitoitude tootjaid. Rohkem kui 80 aastat on Holle müünud orgaanilisest ja biodünaamilisest põllumajandusest pärit toorainest beebi- ja lastetoitusid.

Holle tootmisüksus asub kaunis maakohas Šveitsis ja kõik beebitoidud on 100% orgaanilised. Meie täiuslik valik beebi- ja lastetoite ei sisalda lisaaineid ega hüdrogeenitud rasvasid, suhkrut, soola, aroom- ega säilitusaineid, on GMO-vabad ja tooraine kasvatamisel pole kasutatud taimekaitsevahendeid ega kemikaale. Paljud meie tooted sobivad ka nendele beebidele, kes on allergilised gluteeni või laktoosi suhtes.

Kõik Holle tooted on märgitud „Demeter“ märgistusega. Demeter on rahvusvaheline biodünaamiliselt toodetud kaupade märgis. See näitab, et 90% toorainest on toodetud biodünaamiliselt.

Lisainfo
Laokood 305151
Bränd Holle
Write Your Own Review
Sa arvustad:Holle beebiõli 250 ml
Sinu hinnang
Tallinn - Ülemiste Britton

Seotud postitused puuduvad

Palun oota...