x

Britton Ülemiste kauplus

Suur-Sõjamäe 4, Tallinn

T: 6043384

E: ulemiste@britton.ee

E-L 10 - 21
P 10 - 19

Laste tööriistavöö FSC

29,90 €
Laos
Laokood
7090

Väikelastele meeldib kopeerida oma vanemaid ja matkida kõike, mida nad teevad. See Little Dutch´i  stiilne reguleeritav mänguvöö arendab loovust ja motoorseid oskusi ning võimaldab lastel lasta oma kujutlusvõimel vabalt lennata. Suurepärane komplekt 5-tööriistaga rollimängudeks.

  • Info
  • Lisainfo
  • Saadavus poodides

Kinnitage oma tööriistavöö ja alaku ehitustegevus! Majas on nii palju asju, mida ehitada ja parandada. Omaenda mõõdulindi, tangide, noa, viili ja käsisaega komplekti puhul on teil olemas kõik väikeste ehitusprojektide jaoks vajalikud tööriistad. Väikelastele meeldib kopeerida oma vanemaid ja matkida kõike, mida nad teevad. See Little Dutch´i  stiilne reguleeritav mänguvöö arendab loovust ja motoorseid oskusi ning võimaldab lastel lasta oma kujutlusvõimel vabalt lennata. Suurepärane komplekt 5-tööriistaga rollimängudeks. Kasutage koos Little Dutch´i mängutööpingi ja tööriistakastiga, et laiendada tööriistade valikut ja kinkida oma lapsele spetsiaalne tööruum.

  • Mõõdud: 28 x 16 x 8 cm
  • Komplekti kuulub: mõõdulint, tangid, nuga, viil ja käsisaag
  • Vanus: 3+ aastat

FSC on puidu tarneahela sertifikaat.

Little Dutch´i puidust mänguasjad on toodetud kvaliteetsest puitmaterjalist ning kõik kasutatud värvid on testitud ja allergia vabad.

Lisainfo
Laokood 7090
Bränd Little Dutch
Tallinn - Ülemiste Britton
Palun oota...