x

Britton Ülemiste kauplus

Suur-Sõjamäe 4, Tallinn

T: 6043384

E: ulemiste@britton.ee

E-L 10 - 21
P 10 - 19

Lutipudeli puhastusvahend 414ml / Friendly Organic

5,95 €
Läbimüüdud
Laokood
FR0607

Lutipudeli puhastusvahend. Puhastusvahend valmistatakse puhtal kujul taimedest pärinevate koostisosadega, et puhastada beebi pudeleid ja söötmisvahendeid ohutult ja loomulikult.

  • Info
  • Lisainfo
  • Saadavus poodides

Puhastusvahend valmistatakse puhtal kujul taimedest pärinevate koostisosadega, et puhastada beebi pudeleid ja söötmisvahendeid ohutult ja loomulikult. Vahend ei jäta laike ega jääke ning on kergesti loputatav. Kuna kasutatakse looduslikke koostisosi, võib värv varieeruda.

Juhised: pritsi vedelikku käsna peale või kaussi sooja vee sisse. Pese sellega pudeleid ja nõusid. Lutipudelite puhastamiseks kasuta pudeliharja.

Loputa rohke veega. Friendly Organic® lutipudelite- ja nõudepesuvahend on kontsenreeritud. 5L vee kohta lisa teelusika täie (5ml) pesuvahendit.

Seda vahekorda järgides kestab pesuvahend kaua.

Koostisosad: puhastatud vesi, taimset päritolu pindaktiivne segu ( 5-15% anioonsed, 5-15% amfoteerne, <5% mitteioonsed), 2-fenoksüetanool, metüülisotiasolinoon.

Toode on vaba järgmistest ainetest: SLS (Sodium Lauryl Sulphate) naatriumlaurüülsulfaat, SLES (Sodium Laureth Sulphate) naatriumlaurüüeetersulfaat, fosfaadid, parabeenid, alkohol, sünteetilised lõhna- ja värvained.

Maht: 739ml.

Lisainfo
Laokood FR0607
Bränd Friendly Organic
Kõrgus 20.2
Laius 8.1
Sügavus 4.5
Palun oota...