x

Britton Ülemiste kauplus

Suur-Sõjamäe 4, Tallinn

T: 6043384

E: ulemiste@britton.ee

E-L 10 - 21
P 10 - 19

Modelleerimisvaht Koletis, punane / Paulinda

4,20 €
Laos
Laokood
081486-4

Komplektis materjalid ühe koletise meisterdamiseks: 1 x 125ml modelleerimisvaha, 1 x 14g modelleerimismass, 1 silm, 1 modell, tööriist

  • Info
  • Lisainfo
  • Saadavus poodides

Komplektis materjalid ühe koletise meisterdamiseks: 1 x 125ml modelleerimisvaha, 1 x 14g modelleerimismass, 1 silm, 1 modell, tööriist.

Kujunditel tuleb lasta segamatult kuivada 24h, suurematel kujunditel võib kuivamine kesta kauem. Suurte kujundite kuivamisel jälgi, et õhk pääseks ligi igalt poolt.

Modelleerimisvaht on  laste tervisele täiesti ohutu, kuna baseerub veel. Kui tavaline voolimismass sisaldab nisu ja võib tekitada allergiat, siis modelleerimisvaha on täiesti allergeenidevaba ning gluteenivaba. Värvivariatsioone on üle 66 ning kleepub paljude materjalide külge, näiteks paber, puit, klaas, plastik, metall jne.

Et voolimismass säiliks pehme, sulge see alati peale mängimist hermeetiliselt topsi. Hoiusta jahedas.

Modelleerimisvaht on ka taaskasutatav, lisa vaid vett ja sõtku pehmeks. Kui Vaha on  õhu käes viibinud umbes 8h, siis piisab pehmendamiseks vaha mudimisest. Kui aga 24h jooksul on  vahapind kuivanud kõvaks ja sisu on veel pehme, siis lisa  1ml vett ning mudi pehmeks.

Juhtub aga, et oled vaha jätnud  õhu kätte  juba nädalaks ja kõik on ära kivistunud, siis ära muretse. Endiselt on lahendus olemas. Lõika vaha väikesteks tükkideks, pane topsi sisse, lisa 7,5ml vett ning sega läbi. Hoia  topsi suletuna 4-5 päeva. Vaha muutub taas kleepuvaks. Jätka vaha mudimist kuni vesi on kõik imendunud.

Ettevaatust: Ei sobi alla 3. aastatsele lastele, sisaldab pisidetaile.

Lisainfo
Laokood 081486-4
Bränd Paulinda
Palun oota...