x

Britton Ülemiste kauplus

Suur-Sõjamäe 4, Tallinn

T: 6043384

E: ulemiste@britton.ee

E-L 10 - 21
P 10 - 19

Pehme mängu/lamamismatt rippuvate leludega ́Flowers & Butterflies

86,70 €
Läbimüüdud
Laokood
8717

See pehme lille kujuline Little Dutch´i mängumatt koos rippuvate mänguasjadega on lõbus mänguala igale pisikesele mänguhimulisele lapsele. Nii palju on näha, katsuda ja kuulda.  Kaarte küljes rippuvad värvilised ja rõõmsameelsed linnukesed, lill ja liblikad julgustavad beebisid neid avastama ja katsuma. Lisaks aitab see õppida tõusma ja roomama. Tegelustekk on parim paik Sinu beebile eakohaste motoorsete oskuste arendamise jaoks.

  • Info
  • Lisainfo
  • Saadavus poodides

See pehme lille kujuline Little Dutch´i mängumatt koos rippuvate mänguasjadega on lõbus mänguala igale pisikesele mänguhimulisele lapsele. Nii palju on näha, katsuda ja kuulda.  Kaarte küljes rippuvad värvilised ja rõõmsameelsed linnukesed, lill ja liblikad julgustavad beebisid neid avastama ja katsuma. Lisaks aitab see õppida tõusma ja roomama. Tegelustekk on parim paik Sinu beebile eakohaste motoorsete oskuste arendamise jaoks. Samuti on mänguasjad kaarte küljest eemaldatavad ja beebid saavad nendega mängida ka kärus olles või mujal toredas kohas. Igal kaarel oleval mänguasjal on oma viis, kuidas stimuleerida Teie last neid haarama. Sobitage teiste mänguasjadega meie kollektsioonist Flowers & Butterflies, et luua ühtne ja stiilne lastetuba või mänguala.

  • Mõõtmed: 87 x 87 x 4 cm
  • Materjal: 65% polüester, 35% puuvill
  • Vanus: 0+ kuud

ÖKO-TEX® STANDARD 100 – garanteerib, et toote valmistamisel kasutatud tekstiil on turvaline. Kõik kasutatud materjalid on testitud ja nahasõbralikud ning ei sisalda ohtlikke kemikaale.

Lisainfo
Laokood 8717
Bränd Little Dutch
Palun oota...