Käesolev veebileht kasutab parimaks kasutajakogemuse tagamiseks küpsiseid. Jätkates selle veebilehe kasutamist nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot.
67 00 623 (E-R 9-16.30)
Suur-Sõjamäe 4, Tallinn
T: 6043384
E: ulemiste@britton.ee
E-L 10 - 21
P 10 - 19
AGU N8 on väike ja kompaktne ning seda on mugav kasutada nii kodus diivanil kui ka reisil olles. Ravimikamber on kindlalt suletud ning pikali kasutades inhalaatorist vedelikku välja ei voola, tänu millele on seda mugav kasutada lapse une ajal!
Inhalaator AGU N8 on võrktehnoloogial põhinev aerosoolraviseade, mida kasutatakse hingamisteede haiguste raviks. Erilise disainiga AGU N8 inhalaator on kiire, tõhus ning täiesti hääletu. Inhalaator töötab juhtmevabalt 2 AA patareiga (komplektis kaasas) või USB juhtmega läbi vooluvõrgu (ei ole komplektis).
AGU N8 on väike ja kompaktne ning seda on mugav kasutada nii kodus diivanil kui ka reisil olles. Ravimikamber on kindlalt suletud ning pikali kasutades inhalaatorist vedelikku välja ei voola, tänu millele on seda mugav kasutada lapse une ajal!
Automaatse puhasturežiimi abil on inhalaatorit lihtne puhastada!
Mõõdud: 54x47x113 mm
Kaal: 96g (ilma patareideta)
Kiire ja tõhus -alates 0,35 ml minutis!
MMAD 3,6 μm (väike osakeste suurus, mis jõuab sügavale kopsu)
Juhtmevaba kasutamine
Hääletu (<30 db pihustamisest tekkiv susin)
Automaatne väljalülitus
Automaatne puhastamine
Lubatud kasutada ravimeid ja hormoone
Purunemiskindel võrk
Ravimikambri mahutuvus max 8ml
Sobilik nohu, köha, larüngiidi, bronhiidi jt hingamisteede haiguste leevenduseks
Saab kasutada magamise ajal ja pikali olles (vedelikku välja ei voola)
Komplekt sisaldab
põhiseade
2x AA patareid
ravimikamber
laste mask (S)
täiskasvanute mask (M)
huulik
lukuga kott
Kasutusjuhend (EE, EN, DE, RU, FR)
Laokood | N8 |
---|---|
Bränd | AGU |