4 x 28g Vahva talu / Voolimismass riisijahust Kid´s Dough

14,20 €
Laos
Laokood
14620R

Gluteenivaba, ei sisalda nisu, pähkleid, piima, mune, piimatooteid, mune, želatiini, lateksit.

  • Info
  • Lisainfo

MIKS GLUTEENIVABA VOOLIMISMASS?
Uuringud on näidanud, et ainuüksi nisu ja gluteeni puudutamine võib mõnel lapsel põhjustada allergilise reaktsiooni või põhjustada tsöliaakia- lapse halba enesetunnet. Kui su laps kuulub sellesse rühma, on tavalise nisu, rukist, otra või kaera sisaldava voolimismassiga mängimine kahjulik.

* Enamik inimesi siiski ei reageeri voolimismassi puudutamisele. Probleemid tekivad siis, kui laps selle alla neelab. Nisuallergiaga inimesed võivad saada anafülaktilise šoki. Tsöliaakia, mittetsöliaakia gluteenitundlikkuse või gluteenitalumatusega inimestel võib nisu sisaldava voolimismassi tarbimine põhjustada kõhulahtisust, puhitus, tugevat väsimust, peavalu ja liigesevalu, mis on vaid mõned võimalikest tüsistustest.
* Mudilased ja väikelapsed on uudishimulikud ning  proovivad   voolimismassiga mängides seda ka pisut  näksida, mistõttu on oluline kasutada gluteenivaba voolimismassi.
* Kui nende käed saavad kogu selle nisupõhise massiga kokku, siis tead, mis edasi saab: need käed lähevad suhu.
* Tekib vanemlik stress ja mure, et midagi võib juhtuda -  lakkamatu meeldetuletus lapsele olla voolimismassiga mängides ettevaatlik.
* Ja sellepärast on olemas riisijahust voolimismass (gluteenivaba mass).

Gluteenivaba, ei sisalda nisu, pähkleid, piima, mune, piimatooteid, mune, želatiini, lateksit.

Lisainfo
Laokood 14620R
Bränd Kid´s Dough
Kõrgus 30
Laius 24
Sügavus 5
Palun oota...