x

Britton Ülemiste kauplus

Suur-Sõjamäe 4, Tallinn

T: 6043384

E: ulemiste@britton.ee

E-L 10 - 21
P 10 - 19

Meist

Britton on eestimaine lastetarvete kaubamärk, mille algus ulatub juba aastasse 2004, kui tekkis mõtte luua meie oma põhjamaisesse kliimasse ja maitsemeelele sobiv lastetarvete kollektsioon. Nii sündiski Britton, mille tootevalikusse kuulub tänaseks üle 170 erineva toote, alustades mähkmetest ja lõpetades moodsate beebimonitoridega.

Iga uue Brittoni toote loomisel seame esmatingimuseks vastavust karmidele Euroopa turvastandarditele samas unustamata nägusat disaini ja soodsat hinda.

Eriti populaarsed on Brittoni söögitoolid ja beebimonitorid, mis aastate jooksul on muutnud mugavamaks ja turvalisemaks rohkem kui kümne tuhande lapsevanema elu. Rääkimata mitmesajast tuhandest mähkmest, mis soodsa hinna tõttu on aidanud jätta igal aastal perede eelarvesse alles sadu eurosid.

Lähtudest soovist pakkuda praegustele ja tulevastele lapsevanematele veelgi suuremat väärtust, otsustasime avada Brittoni esinduspoed, millest üks asub Tallinnas Ülemiste ja teine Narvas Avangard keskuses.

Olles ise kaubamärgi omanik ning arendaja saame oma Brittoni poodides pakkuda supersoodsa hinnaga laia valikut hea disainiga kvaliteetseid lastekaupu kuna oleme tarneahelast välja jätnud kõik liigsed „vahekäed“.

Oleme tänulikud Eesti lastele ja lastevanematele, kellega koos Britton kasvab!BRITTON ÜLEMISTE KAUPLUS

Suur-Sõjamäe 4, Tallinn
T: 6043384
E: ulemiste@britton.ee
E-L 10 - 21
P 10 - 19

Palun oota...