x

Britton Ülemiste kauplus

Suur-Sõjamäe 4, Tallinn

T: 6043384

E: ulemiste@britton.ee

E-L 10 - 21
P 10 - 19

AVENT toitmislutt Classic+, 6k+, 4 ava, kiire vooga, 2tk

Special Price 7,11 € Regular Price 7,90 €
Läbimüüdud
Laokood
841899

AVENT lutt on loodud võimalikult loomulik, nii et see on rinnaga toitmisele paremuselt järgmine ja võimaldab teil valida, kas te soovite toita rinnaga, pudelist või kasutada sujuvalt kahe eelneva kombinatsiooni.

  • Info
  • Lisainfo
  • Saadavus poodides

AVENT lutt on loodud võimalikult loomulik, nii et see on rinnaga toitmisele paremuselt järgmine ja võimaldab teil valida, kas te soovite toita rinnaga, pudelist või kasutada sujuvalt kahe eelneva kombinatsiooni.

Luti pehme lai kuju ärgitab last toitmise ajal suud laialt avama ja sõnasõnalt “ennast luti otsa haakima”. Ta imeb lutti sama keele ja lõualiigutusega nagu rinnaga toitmise ajal. Seepärast ongi AVENTiga lihtsam kombineerida rinnaga ja pudelist toitmist.

AVENT pudelilutt toimib lapse loomulikus söömise rütmis. Teie lapsel on täielik kontroll piima voolavuse rütmi üle nagu rinnaga toitmiselgi, mis hoiab ära liigsöömise ja toidu väljatulemist. Unikaalne seelik-süsteem, koos sisseehitatud ühesuunalise õhuventiiliga laseb õhul pudelisse pääseda, et vältida vaakumi teket samal ajal tagades piima ühtlase voolavuse teie lapsele sobivas rütmis. See soodustab tervislikku ja aktiivset söötmist ning vähendab kõhugaase.
Vilistav heli on garantiiks, et õhk läheb pudelisse ja mitte teie lapse kõhtu. Söömise ajal sissehingatav õhk võib põhjustada kõhuvaevusi ja gaasidega seotud ebamugavust ja nutuhoogusid.

Luti pakendite peal olevad vanusenäitajad on ligikaudsed, kuna lapsed arenevad erinevas tempos. Laps on valmis üle minema uuele kiirema piimavooluga lutile siis, kui ta üritab tugevamini imeda, et saada kiiremini ja rohkem piima, samuti võib laps liiga väikese voolukiirusega lutti imedes ära väsida ja tüdineda.

Luti külgedel on voolamiskiirust näitav number. Igas pakendis on kaks lutti. Pakendid on kombineeritud erineva värvi järgi.

On kliiniliselt tõestatud, et AVENT pudelilutti kasutades on teie lapsel vähem kõhuvaevusi.

1 - Sobiv vastsündinuile (ühe auguga)
2 - Aeglane, sobiv alates 1. elukuust(kahe auguga)
3 - Keskmine, soovitav alates 3. elukuust ja vanematele (kolme auguga)
4 - Kiire, soovitatud alates 6. elukuust ja vanematele (nelja auguga)
I, II, III - reguleeritav, soovitav alates 3. elukuust ja vanematele (üks ava)

Lisainfo
Laokood 841899
Bränd Avent
Palun oota...