Kidz Labs / Anti Gravity Maglev

16,60 €
Läbimüüdud
Laokood
00-03299

Pange pliiats õhus hõljuma, tehke maglev-rongi põhimõttel isiklik transporter, ehitage gravitatsiooni trotsiv metallskulptuur, juhuslik liikumismasin, mis kõigub ettearvamatult ja palju muud. Kõik seitse projekti ühes! See on hämmastav!

  • Info
  • Lisainfo
  • 4M uurimiskomplektiga saate magnetitega läbi viia 7 põnevat katset. Paned pliiatsi õhus hõljuma, lood metallist gravitatsioonivastase skulptuuri ja kompassi, lased käima magnetlevitatsioonirongi, saadad lendama UFO! Tehke oma sõpradele mustkunstietendus. Ja siis rääkige neile, milliseid füüsikaseadusi kasutati teaduslike trikkide jaoks.
  • Komplekt sisaldab kõike, mida vajate magnetitega katsete läbiviimiseks. Lisaks vajate ainult teipi. Järgige juhiseid koos katsete samm-sammulise kirjeldusega. Kõik need põhinevad magnetite ja magnetväljade omadustel. Magnetitel on põhja- ja lõunapoolus. Vastaspoolused tõmbavad ligi, nagu poolused tõrjuvad.
  • Meie planeet on ka hiiglaslik magnet. Kogute kokku oma kompassi, et määrata Maa põhja- ja lõunapoolus. Jälgige, kuidas mutrid magnetiseeruvad ja magnetite läheduses tõmbuvad. Selle komplektiga ehitate ka magnetskulptuuri, mis võib õhus hõljuda.
  • Magnettasakaalu eksperimendis kasutate kahte magnetirühma, mis on vastamisi samade poolustega – see põhjustab nende tõrjumise. Mida suurem on koormus kausis, seda lähemal on magnetid ja seda suurem on tõukejõud. Magnetvedruga näete magneteid ümberringi põrkamas.
  • UFO lendu saatmiseks tuleb kokku panna magnetitega pendel. Ja rongi salongi käivitamiseks liigutage lihtsalt magnetit kiiresti edasi-tagasi. Mängige ja imetlege gravitatsiooni imet!

Iga katse üksikasjaliku kirjelduse lõpust leiate teadusliku selgituse katsega seotud põhimõtete kohta. Suurepärane võimalus õppida praktikas füüsikaseadusi.

See KidzLabsi sarja 4M komplekt pakub huvi lastele alates 8. aastast. Katsed ja mängud komplektiga arendavad kujutlusvõimet, leidlikkust, intelligentsust, käte motoorseid oskusi ning tutvustavad magnetismi. See teadusliku uurimistöö komplekt valiti 2013. aastal Ameerika Ühendriikides aasta mänguasjaks ja pälvis 2015. aastal Hiina parima disaini tiitli.

Komplektis

Õhuke rõngaga varras - 1 tk.
Kuusnurkne varras - 1 tk.
Ümar varras - 1 tk.
Kleebis - 1 tk.
UFO keha - 1 tk.
Õngenööri rull - 1 tk.
Vase seib - 1 tk.
Pilt koos malliga - 1 tk.
Pähklid - 10 tk.
Magnetseibid - 7 tk.
Läbipaistev korpus - 1 tk.
Plastikust eraldaja - 1 tk.
Kaalukauss - 1 tk.
Ridakinnitus - 1 tk.
Osuti - 1 tk.
Telg - 1 tk.
Tugihoob - 1 tk.
Alusosa - 1 tk.
Juhend - 1 tk.

 

Lisainfo
Laokood 00-03299
Bränd 4M
Kõrgus 21.5
Laius 24
Sügavus 6.3
Palun oota...