x

Britton Ülemiste kauplus

Suur-Sõjamäe 4, Tallinn

T: 6043384

E: ulemiste@britton.ee

E-L 10 - 21
P 10 - 19

HotTea Mama tee imetavale emale (Milk´s Up) 15x2 g

7,95 €
Laos
Laokood
0659436248984
  • Info
  • Lisainfo
  • Saadavus poodides

Teise inimese toitmine on rahuldust pakkuv, kuid kohati parajalt väljakutsuv.

Meie ainulaadne kofeiinivaba apteegitilli, nõgese, lambaläätse seemnete, sidrunaloisia ja tähtaniisi segu toetab rinnapiima teket ja maitseb imeliselt.

Loodud imetavatele emadele mõeldes, kuid võid kasutada ka kui laps laps hakkab pudelist või tassist jooma.

Milk's Up imetamise tee on mõeldud rinnaga toitvate emade loomulikuks toetamiseks. Sest imetamise aeg võib olla imeline, kuid ka väga raske.

Tass teed võib olla imetavale emale suureks toeks. Eriti kui see on hoolikalt kujundatud kofeiinivabaks ja moosiks botaanikatest, mida on aastatuhandeid kasutatud laktatsiooni toetamiseks.

Milk's Up tee on auhinnatud segu apteegitillist, nõgesest, lambaläätse seemnetest, sidrunaloisiast ja tähtaniisist.

Need on looduslikud piimaajatid, mis toetavad sinu rinnapiima teket ja maitseb imeliselt.

Igas pakis on 15 tervelehelist teed sisaldavat biolagunevaid teepüramiidi.
Nendest saab teha 30 tassi teed või rohkem.

Vegan ja gluteenivaba

MAITSEMÄRKED
Soojendav, vürtsikas - peaaegu soolane, heas mõttes.
Lambalääts annab sellele segule suurepärase magusate ja mõrkjate nootidega tasakaalu, tumeda, peaaegu põlenud karamelli aroomi.
Apteegitill, aniis ja sidrunaloisia lisavad sellele magusust ning rosmariin ja nõges soojendava, maalähedase noodi.
See on ilmselt kõige keerukam tee meie sortimendis, kuid hästi maitsev.

Sisaldab: rosmariin, apteegitilli seemned, tähtaniis, sidrunaloisia, nõgese lehed, lambaläätse seemned

Kasutusjuhised: Võta hetk. Valmib 3 minutiga, nautimiseks aga palju pikemalt.
Parim ilma piimata. Vala 200ml värskelt keedetud vett 1 teepakile. Lase tõmmata 3-5 minutit).

KUI MITU TASSI MA VÕIN PÄEVAS JUUA?
Soovitame seda teed hakata jooma enne lapse sündi.
Raseduse viimastel nädalatel (alates 38. nädalast) joo kuni 3 tassi päevas. Ühenda teejoomine rinnapiima pumpamisega, et tunneksid beebi saabudes end kindlalt. Arstid soovitavad kuni 3 tassi taimeteed päevas. Kuigi see tee ei ole ravim ja on looduslik ravim, peaksite sellele mõju avaldamiseks andma 3-5 päeva. Looduslike galaktagoogide mõju on inimeseti erinev. avaldamiseks andma 3-5 päeva. Looduslike galaktagoogide mõju on inimeseti erinev.

MIS ON GALAKTAGOOG EHK PIIMAAJATI?
Galaktagoog on looduslik ravimtaim või toiduaine, mis toetab piima teket rinnaga toitmisel. Lambalääts, apteegitill, aniis ja isegi kaer on kõik galaktagoogid. Lisades need oma toiduvalikusse, toetad last imetades oma keha.

MIDA NÄITAVAD SELLE SEGU UURINGUD?
Kuigi ravimtaimede tõhususe kohta imetamise ja rinnapiima tekke osas on äärmiselt vähe standardiseeritud ja kogemuslikke tõendeid, on mõnda ravimtaime juba sajandeid kasutatud hädas olevate naiste abistamiseks, näiteks Indias ja Lähis-Idas.
Eriti apteegitilli ja lambaläätse on rinnaga toitvad naised juba sadu aastaid kasutanud piima tekke suurendamiseks. Seemned sisaldavad fütoestogeene, mis jäljendavad sinu naishormooni, östrogeeni.
Nõgest ja aniisi on samuti galatagoogidena (rinnapiima suurendavad ravimtaimed), kuid kõigi nende ravimtaimede kohta on tugev teaduslik tõendusmaterjal piiratud."'

KUIDAS PIIMAAJATID EHK GALAKTAGOOGID TOETAVAD SINU IMETAMISE TEEKONDA?
Ainus kindel viis imetamise ajal piimakoguse suurendamiseks on piima nõudluse suurendamine, kas piima väljapumpamise või ka beebi nõudmisel imetamisega. See on äärmiselt raske töö, kuid see on ainus tõestatud viis piimavarude suurendamiseks. Võid tunda end lehmana, kuid see on seda väärt!
Siiski saad seda tehes toetada oma keha tarbides looduslikke toite ja jooke, mida on aastatuhandeid kasutatud piima erituse suurendamiseks. Neid nimetatakse ""galaktagoogideks"" ehk “piimaajatiteks”.
Keegi ei tea tegelikult, miks nad aitavad. Kuid on olemas uuringud (eriti lambaläätse kohta), mis näitavad, et nende joomine / söömine võib aidata suurendada piima hulka ja sinu toodetud piima rasvasisaldust. Nii et kaalu varude kogumist...
1. Kaer - söö putru ja kaerakooki. Piimaajatina on kaera on söödud sadu aastaid.
2. Lambaläätse seemned on meie Milk’s Up imetava ema tee põhikomponent. Vähesed uuringud näitavad, et see võib suurendada piimaeritust ja on mõõdukates kogustes ohutu juua (soovitame maksimaalselt 3 tassi päevas).
3. Apteegitill, aniis, nõges – külajutu tasemel tõendid on seostanud kõiki neid ürte piimakoguse suurendamisega. Teaduslikke uuringuid tehtud pole, kuid ajalooline kasutus on äärmiselt pikk ja naised väidavad, et aitavad!

Lisainfo
Laokood 0659436248984
Bränd HotTea Mama
Kõrgus 9.1
Laius 9.1
Sügavus 9.1
Tallinn - Ülemiste Britton
Palun oota...