x

Britton Ülemiste kauplus

Suur-Sõjamäe 4, Tallinn

T: 6043384

E: ulemiste@britton.ee

E-L 10 - 21
P 10 - 19

NUK beebitoidu soojendada koju ja autosse

65,90 €
Läbimüüdud
Laokood
SC32
  • Info
  • Lisainfo
  • Saadavus poodides
NUK elektriline toidusoojendaja on lihtne ja turvaline kasutamisel, kui te järgite järgmiseid juhiseid:

Soojendaja sisse lülitamisel kasutage alati sobiva toitepingega elektrivõrku. Toidusoojendaja juhet on lihtne kokku keerata ja fikseerid soojendaja põhjal. Kui kasutate soojendajat pudeli või purgi soojendamiseks, siis nende sisestamisel tuleb alati lisada vett. Enne toidusoojendaja puhastamist, lülitage see elekrtivõrgust välja ja laske maha jahtuda. Ärge pestke kunagi toidusoojendajat vees, k.a. nõudepesumasinas. Puhastamiseks kasutage alati niisket lappi, see on täiesti piisav.

Toidusoojendaja ei ole mänguasi! Ärge jätke last kunagi täiskavanu järelvalveta! Ärge lubage lastele toidusoojendajaga mängida ja hoidke seda lastele kättesaamatus kohas.  

Pudelitoidu soojendamine:

Asetage pudel toiduga soojendaja sisse ja valage vett mahuti ülemise servani. Lülitage regulaator asendisse “Pudel” sümbolile, pärast seda süttib punane tuli. Tuli kustub umbes 10 minuti pärast, kui saavutatakse soovitud temperatuur. Eemaldage pudel soojendaja seest, siis kui tuli kustub. Loksutage pudeli sisu, et saavutada ühtlane temperatuur. Enne lapse toitmist, alati kontrollige toidu temperatuuri, tilgutades seda randme siseküljele. Pärast kasutamist lülitage regulaator algasendisse.  

Purkide soojendamine:

Eemaldage purgi hologramm see ei kleepuks todusoojendaja sisse. Eemaldage purgikaas ja asetage purk soojendajasse. Vlage soojendajasse vett kuni purgi kaelani. Lülitage regulaator asendisse “Purk” sümbolile, pärast seda süttib punane tuli. Tuli kustub, kui saavutatakse soovitud temperatuur. Eemaldage purkl soojendaja seest, siis kui tuli kustub. Segage purgi sisu, et saavutada ühtlane temperatuur. Enne lapse toitmist, alati kontrollige toidu temperatuuri. Pärast kasutamist lülitage regulaator algasendisse.   Selleks, et vältida setete tekkimist, alati pärast iga kasutuskorda puhastage soojendajat niiske lapiga. Ärge kasutage keemilisi puhastusvahendeid.

Lisainfo
Laokood SC32
Bränd NUK
Palun oota...