x

Britton Ülemiste kauplus

Suur-Sõjamäe 4, Tallinn

T: 6043384

E: ulemiste@britton.ee

E-L 10 - 21
P 10 - 19

Puidust mängupuur FSC

22,40 €
Laos
Laokood
7091

äikelapsed armastavad rollimänge ja neile meeldib jäljendada kõike, mida nende vanemad teevad. See Little Dutch´i mängupuur arendab kujutlusvõimet ja loovust. Samuti aitab see arendada motoorseid oskusi, kui vahetatakse otsikuid, keeratakse ratast ja vahetatakse põhja külge kinnitatud akut.

  • Info
  • Lisainfo
  • Saadavus poodides

Puurida ja kruvida! Selle puidust mängutrelliga saate parandada peaaegu kõike. Mis on teie esimene DIY (isetegemise) projekt? Valige üks kolmest vahetatavast otsast, kinnitage see trelli otsa ja alustage oma projektiga. Puuri töötamiseks pöörake tagaküljel olevat ratast ja asuge tõeliselt puusepa rolli. Väikelapsed armastavad rollimänge ja neile meeldib jäljendada kõike, mida nende vanemad teevad. See Little Dutch´i mängupuur arendab kujutlusvõimet ja loovust. Samuti aitab see arendada motoorseid oskusi, kui vahetatakse otsikuid, keeratakse ratast ja vahetatakse põhja külge kinnitatud akut. Kasutage koos Little Dutch´i tööriistavöö ja tööriistakastiga, et laiendada oma tööriistakomplekti. Või looge koos puidust mängutööpingiga oma pisikesele tema isiklik tööala.

  • Mõõdud: 15,3 x 5 x 15,4 cm
  • Vanus: 3+ aastat

FSC on puidu tarneahela sertifikaat.

Little Dutch´i puidust mänguasjad on toodetud kvaliteetsest puitmaterjalist ning kõik kasutatud värvid on testitud ja allergia vabad.

Lisainfo
Laokood 7091
Bränd Little Dutch
Tallinn - Ülemiste Britton
Palun oota...