x

Britton Ülemiste kauplus

Suur-Sõjamäe 4, Tallinn

T: 6043384

E: ulemiste@britton.ee

E-L 10 - 21
P 10 - 19

Pleki- ja lõhnaeemaldusvahend 650ml / Friendly Organic

7,95 €
Läbimüüdud
Laokood
FR0256

Friendly Organic pleki- ja lõhnaeemaldusvahend  valmistatakse puhtal kujul taimedest pärinevate koostisosadega. Eemaldab hästi riietelt või põrandalt erinevad plekid ja lõhnad.

  • Info
  • Lisainfo
  • Saadavus poodides

Friendly Organic pleki- ja lõhnaeemaldusvahend  valmistatakse puhtal kujul taimedest pärinevate koostisosadega. Eemaldab hästi riietelt või põrandalt erinevad plekid ja lõhnad. Kuna kasutatakse taimset päritolu koostisosi, siis värv võib varieeruda.

Juhised: enne kasutamist raputa korralikult pudelit. Pesuplekid: kanna vahendit otse plekile ja oota 5 minutit. Seejärel pese Friendly Organic pesupuhastusvahendiga. Kangaplekid: kanna vahendit otse plekile ja oota 5 minutit. Seejärel hõõru põhjalikult plekki puhta riidega. Kui plekk ei tulnud esimese korraga maha, siis korda protseduuri ja lase plekil liguneda üleöö. kanna vahendit otse plekile ja oota 5 minutit. Seejärel pühi põhjalikult plekki puhta riidega. Kui plekk ei tulnud esimese korraga maha, siis korda protseduuri ja lase plekil liguneda üleöö. Pinnad: kanna vahendit otse pinnale, seejärel hõõru põhjalikult plekki puhta riidega. Testi toodet silmapaistmatul alal/ kangal enne kasutamist. Lõhnad: kanna vahendit lõhnaallikale ja lase mõjuda üleöö. Kui lõhn ei tulnud esimese korraga maha, kanna vahendit suuremale alale. Ära lahjenda toodet ning ära kasuta eelnevalt teisi puhastusvahendeid.

Koostisosad: kaaliumsorbaat (säilitusaine), ensüümid, lõhnaaine( tsitrusviljade kooreõli), sidrunihape.

Ei sisalda SLS (Sodium Lauryl Sulphate) naatriumlaurüülsulfaati ja SLES (Sodium Laureth Sulphate) naatriumlaurüüeetersulfaati.

Lisainfo
Laokood FR0256
Bränd Friendly Organic
Kõrgus 25
Laius 11.3
Sügavus 5.6
Palun oota...