TINY LOVE GYMNI MOVE&PLAY PRINCESS

0,00 €
Läbimüüdud
Laokood
00929067

Tiny Love Gymini Move&Play on suurepärane askelduskomplekt beebile. Mängumatil on mitmesuguseid muutmisvõimalusi, seega pakub just sobivalt stiimulit lapsele mitmes arenguastmes.

  • Info
  • Lisainfo

Tiny Love Gymini Move&Play on suurepärane askelduskomplekt beebile. Mängumatil on mitmesuguseid muutmisvõimalusi, seega pakub just sobivalt stiimulit lapsele mitmes arenguastmes. Ainulaadne lelukaare ühendusviis võimaldab selle asendit muuta, nii et lapse asetamine matile on lihtne, kui kaared nihutatakse kõrvale. Lelukaarel rippuvate mänguasjade paigutust saab muuta libisevate kinnitusosade kaudu. Matt on masinpestav, sellel on ülestõstetavad servad, et oleks loodud väikese lapse jaoks turvaline koht.

Mängukaared sobivad beebile alates sünnist. Gymini mängukaare eri kõrgustele on kinnitatud värvilised lelud, millega on tore mängida lamaval või istuval lapsel. Vaip pakub beebile palju huvitavat vaatamiseks ja kuulamiseks, eri materjalid ning hääled ergutavad tema meeli ja aistinguid. Vaip pakub huvi eelkõige külili ja kõhuli olevale beebile, aidates nii kaasa lapse kaela- ja seljalihaste arengule. Vaibaosa on pestav.

Saadaval on ka palju mängukaarele kinnitamiseks sobivaid lisamänguasju.

Lisainfo
Laokood 00929067
Bränd Tiny Love
Palun oota...