Turvatool Britton Maldon 360 Fix, Must/Hall, grupp 0+/1/2/3

Special Price 118,30 € Regular Price 169,00 €
Laos
Laokood
B2470

Britton turvatool Maldon 360 Fix on mugav ja stiilne turvatool mõeldud kasutamiseks alates sünnist kuni lapse umbes 12 aastaseks saamiseni (0-36kg)

  • Info
  • Lisainfo
  • Failid

Sobiv lastele 0-36kg (alates sünnist kuni 12 eluaastat)

* Rühm 0+: Seljaga sõidu suunas sünnist kuni 13kg
* Rühm 1: Seljaga sõidu suunas traksvööga 9-18kg
* Rühm 2/3: Näoga sõidu suunas traksvööta 15-36kg
* Topelt turvalisus: Isofix + Top Tether. Isofix Connect süsteem suurendab lihtsa klõpsamissüsteemi abil stabiilsust ja turvalisust kogu toote eluea jooksul. Top Tether takistab istme pöörlemist ja vähendab kokkupõrke korral lapse ettepoole liikumist. Võib paigaldada ka autovöödega.
* 360 ° pööramine. Turvatool pöörleb 360 °, et hõlbustada lapse turvatooli paigaldamist. Lapse turvatooli paigaldamiseks pööra lihtsalt istet enda ees. Ka selg sõidu suunas muutmiseks näoga sõidu suunas (või vastupidi) võtab 360-kraadise pöörde tõttu vaid mõne sekundi.
* 5-punkti traksvöö. Turvatoolil on integreeritud traksvöö, mida saab kasutada väiksemate laste jaoks viie kinnituskohaga: kaks õlal, kaks puusal ja üks jalgade vahel, tagades, et sinu laps jääb kindlalt istmele. Traksvööd saab reguleerida ühe tõmbega.
* SPS-süsteem. Istme kest on spetsiaalselt tugevdatud löögijõu neelamiseks ja suurema turvalisuse tagamiseks külgkokkupõrgete korral.
* Easy Grow süsteem. Süsteem tagab lapse turvalisuse, võimaldades peatoe ja vööde kiiret ja lihtsat reguleerimist, ilma et oleks vaja neid uuesti kinnitada
* Parimad beebi nahasõbralikud kangad. Tervislik ja nahasõbralik kangas tundlikule beebi nahale (mittetoksiline). Peatugi, istmekate, magamispadi, õlavööd on kõik lihtsalt puhastatavad
* Täiendav pea ja selgroo kaitse. Väga kõrged küljekilbid kaitsevad lisaks lapse pead ja selgroogu
* Lamamisfunktsioon võimaldab turvatooli ühe käega reguleerida ja asetada lamavasse või püstiasendisse. 5 seljatoe kaldenurka (4 nurka näoga sõidu suunas + 1 selg sõidu suunas) + 165 ° suurune lamamisnurk
* Turvaline alus. Iste on kinnitatud stabiilsele alusele, mis suurendab lapse ohutust, võttes esimese löögijõu. Iste on alusega integreeritud.
* 3 paigaldusnäidikut. Näidikute süsteem tagab ISOFIX kinnituse ning Top Tether õige paigaldamise.
* Vööjuhikud. Tänu vööjuhikutele on last lihtne õigesti kinnitada, tagades mugava ja ohutu teekonna.
* Reguleeritav peatugi. Peatoe saab ühe käega reguleerida vastavalt teie lapse pikkusele ja vajadustele. Valida saab 9 asendi vahel.
* Lihtne puhastada. Katte saab eemaldada ja pesta. See hoiab aastaid istme kena väljanägemisega.
* Arenev süsteem. Kui traksvöö on eemaldatud, saab istet kasutada tavalise grupp 2/3 turvatoolina.
* Projekteeritud ja välja töötatud kooskõlas Euroopa tehniliste standarditega ning kõrget tootmiskvaliteeti tõendab ECE R44.04 ohutusstandard.
* Comfirms to ECE R44/04. Certificate issued by Ministry of Transport of the Czech Republic. Approval No. 10438

Lisainfo
Laokood B2470
Bränd Britton
Kõrgus 59
Laius 45
Sügavus 49
Palun oota...