x

Britton Ülemiste kauplus

Suur-Sõjamäe 4, Tallinn

T: 6043384

E: ulemiste@britton.ee

E-L 10 - 21
P 10 - 19

Vankrite ja autotoolide puhastusvahend 650ml / Friendly Organic

9,95 €
Läbimüüdud
Laokood
FR0072

Vankrite ja autotoolide puhatusvahend. Puhastusvahend valmistatakse puhtal kujul taimedest pärinevate koostisosadega, et eemaldada plekid ja lõhnad vankritelt ja autotoolidelt.

  • Info
  • Lisainfo
  • Saadavus poodides

Puhastusvahend valmistatakse puhtal kujul taimedest pärinevate koostisosadega, et eemaldada plekid ja lõhnad vankritelt ja autotoolidelt. Puhastusvahend puhastab sügavalt tolmu ja mustuse vankrite ja autoistmete kangastelt ning metallist ja plastikust pindadelt. Kuna kasutatakse looduslikke koostisosi, võib värv varieeruda.

Juhised: enne kasutamist raputa korralikult pudelit. Kangaplekid: kanna vahendit otse plekile ja oota 5 minutit. Seejärel pühi põhjalikult plekki puhta riidega. Kui plekk ei tulnud esimese korraga maha, siis korda protseduuri ja lase plekil liguneda üleöö. Pinnad: kanna vahendit otse pinnale, seejärel pühi põhjalikult plekki puhta riidega. Testi toodet silmapaistmatul alal/kangal enne kasutamist. Lõhnad: kanna vahendit lõhnaallikale ja lase mõjuda üleöö. Kui lõhn ei tulnud esimese korraga maha, kanna vahendit suuremale alale. Ära lahjenda toodet ning ära kasuta eelnevalt teisi puhastusvahendeid.

Koostisosad: puhastatud vesi, taimset päritolu pindaktiivne segu (<5% mitteioonsed), kaaliumsorbaat (säilitusaine), sidrunhape.

Ei sisalda SLS (Sodium Lauryl Sulphate) naatriumlaurüülsulfaati ja SLES (Sodium Laureth Sulphate) naatriumlaurüüeetersulfaati.

Maht: 650ml.

Lisainfo
Laokood FR0072
Bränd Friendly Organic
Kõrgus 25
Laius 11.3
Sügavus 5.6
Palun oota...